Jsme společnost, která šíří lásku k hokeji prodejem profesionální výbavy. Hokej je nejen naší doménou, ale i možností, jak lze dostat běžné hráče, či fanoušky, k profesionální výbavě, která rozhodně nepatří mezi sériové kousky.

Zaměřujeme se na prodej profesionálních hokejek určených hráčům NHL. Pokud jste si někdy kupovali hokejku, možná jste přemýšleli nad tím, jestli nemůžete koupit i lepší. Na trhu je mnoho hokejek, ale ty nejlepší se dostanou do rukou pouze profesionálním hokejistům, kterým se tvoří přímo na míru. Takové hokejky jsou žádaným zbožím, po kterém touží každý. Jsou odolné, přesné a jejich kvalita předčí ve všech ohledech všechny běžně dostupné modely.

Proč nakupovat u nás

Existuje mnoho obchodů se sportovním vybavením. Už jste se ovšem setkali se společností, která je zaměřená jen na profesionální hokejky? Pokud ne, tak vás rádi vítáme na našich stránkách, hokejky jsou naše hlavní zaměření. Podnikáme jako právnická osoba, která prodává jen zboží nejvyšší jakosti. U nás nenajdete neznačkové zboží, ani kopie, soustředíme se na prestižní značky, které si v hokeji dokázaly vybudovat své jméno.

Mezi naše klienty patří zkušení hráči, fanoušci a kdokoliv další, kdo si přeje v ruce držet zbraň, jakou používají profesionálové z NHL k porážení soupeřů. Pro zaryté fanoušky máme hokejky, které hrdě zdobí vlastnoruční autogram samotných hráčů. Ačkoliv se jedná o unikátní zboží, je nabízeno za cenu, která je výrazně nižší, než byla původní cena hokejky.

Odkud to vše máme

Než se profesionální hokejka dostane do našeho internetového obchodu čeká ji dlouhá cesta, kterou si popíšeme.

1 Pro každého hráče NHL jsou vyráběny hokejky na míru. Hráč si obvykle vybírá vždy jeden model, se kterým celý rok hraje. Nikdy se nevyrábí jen jedna hokejka, ale do výroby jich jde celá řada. Je to kvůli spotřebě hokejek pro účely tréninku i samotných utkání. Nějaké hokejky hráč zlomí a nějaké poškodí nebo zapomene, proto se jich dělá mnoho pro každého hráče.
arrow
2 Kluby v NHL mají obvykle smlouvu se samotnými výrobci hokejek, které hráčům hokejky dodávají. Každý hráč klubu samozřejmě má jiné požadavky na hokejku a proto klubu se dodávají různé hokejky různých výrobců.
  arrow
3 Hokejka vždy putuje k hráči, pro kterého je určena. Výrobce velmi dbá na to, aby každý hráč dostal přesně to, co potřebuje. Hokejka má tedy požadovanou velikost, váhu a další parametry. Pokaždé jde o vysoce kvalitní model, který vydrží i tvrdé zásahy během hry.
  arrow
4 Když je konec sezóny, tak obvykle dochází ke změně modelu hokejek, nebo ke změně výrobce. V takové situaci zbude velké množství hokejek, které byly určeny svým hráčům, ale ti je nestihli spotřebovat. Vždy se dělají hokejky navíc, takže jich zbývá po skončení sezóny opravdu velké množství.
  arrow
5 Profesionální hokejky, které zbudou, putují do celé řady naších partnerů v USA. Tyto partneři zajišťují výběr těch nejlepších a nejžádanějších hokejek pro nás. Odtud hokejky bereme a následně putují přímo do našeho obchodu, kde jsou k dispozici každému, kdo o ně má zájem. Jen díky nám si můžete tyto hokejky pořídit a to klidně z pohodlí svého domova. Dáte přednost běžným hokejkám ze sportovních obchodů nebo raději sáhnete po profesionální výbavě, kterou dostávají do rukou ti nejlepší hráči NHL?

 arrow

Náš obchod