Hokejky profesionálních hráčů z NHL

Hokejka BAUER Nexus 8000 SR, Levá, Flex 95, P92, J.CARON

3,999 Kč

Není skladem

Série holí Nexus od špičkového výrobce Bauer je určena pro hráče, kteří spíše místo síly volí svůj rozum. Jedná se o dobře vyváženou hůl, která je ideální pro hráče hrající na rychlá uvolňování, technickou práci s pukem a vypuštění velice jedovatých střel s precizním umístěním.

Hůl je zformována z jediného kusu, díky čemuž je při její výrobě dosaženo maximálního vyvážení a také odlehčení. Navíc je vyráběna za použití speciálně odlehčených uhlíkových vláken, které jsou oproti standardu lehčí až o 20% a přitom nikterak neztrácejí na své pevnosti a pružnosti. Celá hůl je také opatřená speciálním pryskyřičným lakem, který zamezuje tvorbu mikrotrhlin a tím i snižování životnosti hokejky a klesání kvality střel a kliček. Čtvercový tvar shaftu pak padne do rukou každému, kdo chce hrát jako opravdový profesionál.

Čepel hole s názvem Power Sence Core vlastní absorpční jádro, díky kterému budete moci přijímat sebeprudší přihrávky. D9ky čepeli je také hůl stabilnější a přesnější. Zkrátka přesně taková, abyste byli hvězdou každého zápasu.

Výrobce

BAUER

Flex

95

Čepel

P92

Ruka

Levá