Hokejky profesionálních hráčů z NHL

Hokejka BAUER Total ONE NXG SR, P92, Levá, různé flexy

3,899 Kč

Nejvrcholnější řada hokejové hvězdy mezi výrobci společnosti Bauer je o síle a nespoutané moci. A přesně taková je i hokejka Total ONE NXG. Speciálně tvarovaný shaft hole je navržen tak, aby maximalizoval její energetický výkon. V praxi to znamená, že násobí energii, kterou vkládáte do střely a tím jí dává na razanci, rychlosti i přesnosti.

Jedná se o jednu z nejlehčích holí na trhu díky patentovaným uhlíkovým vláknům, které se oproti standardní váze uhlíkových vláken liší až o 20%. Díky tomu je hůl lehčí, přesnější a mnohem lépe cítíte puk na čepeli. Navíc je u této hole použit i lehčí forma pryskyřičného ošetření NXG.

Oproti tomu pryskyřičné ošetření eLASTech zvyšuje odolnost hokejky díky zamezení vzniku mikrozlomenin, které snižují životnost samotné hokejky. Čtvercové tvarování shaftu je preferováno především u profesionálních hráčů, kteří díky němu mají perfektní kontrolu nad pukem. Hokejka navíc disponuje čepelí Power Core 4, která udělá z každé vaší střely doslova výstřel z kanónu.

N/A
Výrobce

BAUER

Flex

95, 102, 107

Čepel

P92, P92 (individuální)

Grip

Ano

Ruka

Levá

N/A