Hokejky profesionálních hráčů z NHL

Hokejka CCM RBZ SR, Levá, Flex 90, čepel P92

2,899 Kč

Není skladem

Společnost CCM patří mezi stálice, která je oblíbená i u profesionálních hráčů například ve vrcholné NHL. Nyní se pokusila spojit lední hokej a golf a poznatky z obou koncentrovat do jediné hokejky. Výsledkem je model CCM RBZ, která se inspiruje hokejovou energií a golfovou elegancí.

Stejně jako u golfu i u hokeje je velmi důležité mít perfektně zvládnutý švih a jeho rychlost. Důležité je proto mít perfektně vyváženou hůl, která zvládne hladce a lehce pohyb pro pořádný golfový úder. Hokejka CCM tuto vlastnost má díky speciálnímu bodu, který puk z vaší čepele doslova vykopne neuvěřitelnou rychlostí. Tento bod je umístěn pod vaší spodní rukou a díky své inteligenci se dokáže přizpůsobit způsobu vší hry.

Diamantem celé hole je čepel, která nepracuje, jak je tomu u modelů konkurenčních značek, s pěnovým systémem v jádru čepele, ale používá systém kanálů, které běží po celé délce čepele. Díky nim je vedení puku naprosto snadné a umožňují vám také navracet koeficient vložené energie do střely.

Výrobce

CCM

Flex

90

Čepel

P92

Ruka

Levá