Hokejky profesionálních hráčů z NHL

Hokejka CCM RBZ stage 2 SR, Levá, P92, flex 85

3,490 Kč

Není skladem

Nová generace hokejek typu RBZ od společnosti CCM, která patří mezi špičku mezi výrobky hokejového vybavení, hokejek nevyjímaje. Pokud patříte k milovníkům staršího typu RBZ, určitě vám bude tato novinka přinášet ještě větší potěchu ze hry, tak, jak jste na ní zvyklí.

Tato hůl přímo navazuje na svého předchůdce, využívá stejné technologie, které však dovedla k maximální dokonalosti a propojila je s novinkami, které vám pomohou být nezastavitelnou šelmou kluziště. Nalezneme zde Power Swing Technology, která byla i na holi předchozí, a která dodává každé střele maximální razanci. Optimální rozložení hmotnosti a kick point na shaftu dělá z této hole zbraň hromadného ničení soupeřových nadějí. S tímto bodem se naučíte velice rychle pracovat a on sám se přizpůsobí vašemu stylu hry.

Ovšem nejzásadnější proměny se odehrály v oblasti čepele, která nyní dokáže vypouštět puky s neskutečnou rychlostí. Čepel je vybavena technologií kanálů zdokonalených až od 20%, které mají efekt trampolíny a dovedou tak vystřelit puk s vyvinutím i malé energie pěkně jedovatě a hlavně přesně.

Výrobce

CCM

Flex

85

Čepel

P92

Ruka

Levá