Hokejky profesionálních hráčů z NHL

Hokejka REEBOK 20K SR, Pravá, Flex 110, individuální čepel

2,499 Kč

Není skladem

Společnost Reebok patří mezi giganty ve světě sportovního vybavení a jinak tomu není ani v oblasti ledního hokeje. Jejich produkty vykazují maximální výdrž a funkčnost, díky které je za své volí veliká škála profesionálních hráčů jak tuzemské, tak i americké hokejové ligy.

Mezi klenoty z jejich továrny na sny patří i Reebok 20K. Jedná se o hokejku určenou především technickým typům hráčům, kteří si rádi s pukem pohrají, podrží si ho na holi a dovedou si poradit díky kličkám i se svými protivníky. Další důležitou funkcí je skvělé uvolnění puku a perfektní přesnost, což je výsledek použití technologií AccuBlade a Dual Matrix II.

Konstrukce samotné hokejky je z jednoho kusu, díky čemuž je pevná a lehká. Jednotlivá uhlíková vlákna procházejí přímo do čepele hole, díky čemuž je dosaženo maximálního přenosu energie, pevnosti hokejky při střele a dokonalé přesnosti.

Dvě zmiňované technologie drží čepel hole pevnou a umožňují maximální cítění puku na čepeli. Pěnové jádro čepele umožňuje lehké přijímání přihrávky a přesné přihrávky spoluhráčům.

Výrobce

REEBOK

Flex

110

Čepel

Individuální (ptejte se)

Grip

Ano

Ruka

Pravá